Kategorie: sci-fi-filmy Online filmy - recenzie, informácie 
Nové pokračovanie filmu Star Trek: Do temnoty (Star Trek Into Darkness) prichádza. Keď sa posádka vesmírnej lode Enterprise vracia domov, nachádza hodnoty, ktoré všetci uctivali zničené a pošliapané. Za túto skazu môže temná sila, ktorá vzišla z vlastných radov. Mladý kapitán Kirk to tak nenechá a spolu so svojou oddanou posádkou sa stanú súčasťou epickej šachovej partie, z ktorej sa dostanú buď živí, alebo mŕtvi. Nenechajte si újsť veľkolepé pokračovanie Star Treku fenomenálneho režiséra J.J. Abrams! Inšpirujte sa trailerom.
Žáner filmu: Akčný, Dobrodružný, Sci-Fi
Originálny názov: Star Trek Into Darkness
Český názov: Star Trek 2: Do temnoty
Rok: 2013
Pôvod filmu: USA
Režisér: J.J. Abrams
Herci: Simon Pegg, Alice Eve, Zoe Saldana, Noel Clarke, Bruce Greenwood, Zachary Quinto, John Cho, Benedict Cumberbatch, Chris Pine, Karl Urban, Anton Yelchin, Beau Billingslea, Nolan North, Nick Tarabay, Peter Weller, Tom Archdeacon, Heather Langenkamp, Nazneen Contractor, Hina Khan,
V kinách SR: od 16.05.2013
V kinách ČR: od 06.06.2013
Komentáre: 0 | Kategórie: Sci-fi filmy | 23. 4. 2013, 21:06 | Prečítané: 272x
Melanie Stryderová je dvadsaťročné dievča, ktoré žije v neľahkej dobe. Zem bola ovládnutá parazitmi, ktorí po napadnutí ľudského tela ovplyvňujú aj jeho konanie a myseľ. Človek je doslova ovládnutý a nevie bojovať. Parazity sa dostávajú aj k Melanie, no narážajú na problém. Jej myseľ je totiž nadmieru odolná. Stáva sa hostiteľkou, ktorá zdieľa svoje zážitky s parazitom..
Žáner filmu: Sci-Fi, Thriller
Originálny názov: The Host
Český názov: Hostitel
Rok: 2013
Pôvod filmu: USA
Režisér: Andrew Niccol
Herci: William Hurt, Chandler Canterbury, Max Irons, Saoirse Ronan, Diane Kruger, Frances Fisher, Jake Abel, Boyd Holbrook, Andrea Frankle, Phil Austin, Stephen Conroy,
V kinách SR: od 11.04.2013
V kinách ČR: od 28.03.2013
Komentáre: 0 | Kategórie: Sci-fi filmy | 27. 3. 2013, 23:50 | Prečítané: 302x
Rok 2072. Ak ste už pre spoločnosť nežiaducim členom, ste poslaný späť v čase, aby ste tu boli odstránený najatým zabijakom. Podobný osud čaká i na Joea, ktorý sa však dozvedá o možnosti uzavretia časovej slučky..
Žáner filmu: Akčný, Sci-Fi
Originálny názov: Looper
Dĺžka filmu: 118 minút
Rok: 2012
Pôvod filmu: USA
Režisér: Rian Johnson
Herci: Garret Dillahunt, Bruce Willis, Joseph Gordon-Levitt, Paul Dano, David Jensen, Emily Blunt, Jeff Daniels, Tracie Thoms, Piper Perabo, Jeff Chase,
V kinách SR: od 08.11.2012
Komentáre: 0 | Kategórie: Sci-fi filmy | 30. 9. 2012, 00:24 | Prečítané: 690x
Vírus, ktorý vyvinula spoločnosť Umrella Corporation, naďalej pustoší Zem. Alice, ktorá sa prebúdza v operácií firmy pomaly odkrýva tajomstvá a šokujúce odhalenia. Je jedinou, ktorá môže zachrániť planétu pred Nemŕtvymi. Koniec sa však blíži a boj sa stupňuje.
Žáner filmu: Akčný, Horor, Sci-Fi, Thriller
Originálny názov: Resident Evil: Retribution
Rok: 2012
Pôvod filmu: USA / Nemecko
Režisér: Paul W.S. Anderson
Herci: Jason Isaacs, Kevin Durand, Shawn Roberts, Michelle Rodriguez, Milla Jovovich, Boris Kodjoe, Wentworth Miller, Colin Salmon, Sienna Guillory, Aryana Engineer, Bingbing Li, Oded Fehr, Johann Urb, Amanda Dyar, Mika Nakashima,
V kinách SR: od 13.09.2012
V kinách ČR: od 13.09.2012
Komentáre: 0 | Kategórie: Sci-fi filmy | 28. 8. 2012, 15:16 | Prečítané: 795x
Biblia tvrdí, že nás stvoril Boh. Nadzemská moc, ktorá rozhoduje nad naším osudom a riadi naše kroky. Kolíska života a rajská záhrada však nemusia ležať v našom kúte vesmíru. A možno nás nestvoril jeden Boh, ale bohovia, inžinieri života. Pod povrchom Zeme archeológovia našli stopy, ktoré to naznačujú a zároveň ukazujú cestu k týmto stvoriteľom a tým aj ku kľúču nášho pôvodu, ktorý sa skrýva v temných, neprebádaných útrobách komplexu ležiaceho svetelné roky ďaleko. Tím vedcov a výskumníkov sa po týchto stopách otisknutých v našej planéte vydáva na cestu, ktorá má odhaliť počiatok života na Zemi a tiež finančne zaistiť korporáciu, ktorá ich vyslala. Tým bádateľov objavil Kľúč k pôvodu ľudstva na Zemi, no cesta ich zavedie do najtemnejších kútov vesmíru. Tam budú musieť zviesť desivý boj o záchranu našej budúcnosti. Týmto filmom sa legendárny filmár Ridley Scott vracia do vôd vedecko-fantastického žánru, ktorý viac ako pred tridsiatimi rokmi pomáhal definovať a zároveň osvetľuje udalosti, ktoré predchádzali dnes už legendárnej klasike, filmu Votrelec.
Žáner filmu: Akčný, Horor, Sci-Fi
Originálny názov: Prometheus
Český názov: Prometheus
Dĺžka filmu: 124 minút
Rok: 2012
Pôvod filmu: USA
Režisér: Ridley Scott
Herci: Charlize Theron, Guy Pearce, Noomi Rapace, Michael Fassbender, Patrick Wilson, Idris Elba, Logan Marshall-Green, Sean Harris, Kate Dickie, Benedict Wong, Rafe Spall, Emun Elliott, Lucy Hutchinson,
V kinách SR: od 07.06.2012
V kinách ČR: od 07.06.2012
Komentáre: 0 | Kategórie: Sci-fi filmy | 19. 6. 2012, 12:43 | Prečítané: 1028x
Eva Green sa v úlohe mladej ženy Rebeccy vracia do dedkového domu na chladnom anglickom pobreží, kde pred mnohými rokmi prežila svoju prvú, ešte detskú lásku.Milostná dráma v medzinárodnej koprodukcii pripomenie slávnu prodkuciu Milenci zo severného pólu Julia Medema. Príbeh osudovej a zakázanej lásky však režisér Fliegauf zasadil do veľmi blízkej budúcnosti, ktorá mu dovolila rafinovane využiť prvky science fiction.
Žáner filmu: Dráma, Romantický, Sci-Fi
Originálny názov: Womb
Český názov: Lůno
Dĺžka filmu: 111 minút
Rok: 2010
Pôvod filmu: Nemecko/Maďarsko/Francúzko
Režisér: Benedek Fliegauf
Herci: Natalia Tena, Lesley Manville, Eva Green, Peter Wight, Hannah Murray, Matt Smith,
V kinách SR: od 28.06.2012
V kinách ČR: od 18.08.2011
Komentáre: 0 | Kategórie: Sci-fi filmy | 17. 6. 2012, 13:29 | Prečítané: 1262x
Flotila vojnových lodí narazí pri prebiehajúcom medzinárodnom námornom výcviku na vesmírnu bojovú loď mimozemskej rasy známej ako Vládcovia. Tí prichádzajú na planétu Zem postaviť svoju základňu v oceáne a pred spojeneckou námornou flotilou stojí znenazdania ťažká úloha, zmariť ich plány. Film Battleship režíruje Peter Berg (pôvodom z New Yorku). Za sebou má filmy ako Hancock (2008), Kingdom (2007) či Rundown (2003). Vo filme si zahrajú Taylor Kitsch (Bang Bang Club, X-Men Origins: Wolverine), Liam Neeson (Unknown, Taken, Star Wars: Episode I - The Phantom Menace) a ďalší.
Žáner filmu: Akčný, Sci-Fi
Originálny názov: Battleship
Český názov: Bitevní loď
Rok: 2012
Pôvod filmu: USA
Režisér: Peter Berg
Herci: Liam Neeson, Tadanobu Asano, Tom Arnold, Alexander Skarsgård, Brooklyn Decker, Taylor Kitsch, Rihanna,
V kinách SR: od 19.04.2012
V kinách ČR: od 19.04.2012
Komentáre: 0 | Kategórie: Sci-fi filmy | 15. 2. 2012, 14:53 | Prečítané: 353x
V blízkej post-apokalyptickej budúcnosti sú dnešné USA rozdelení na 12 okrskov, nad ktorými tvrdo panuje Kapitol. Jeden z nich sa kedysi vzbúril, za čo ho tvrdo potrestali. Každý rok musí každý okrsok pre výstrahu posielať chlapca a dievča (vo veku do 12 do 18 rokov) do neľútostnej súťaže, z ktorej vyjde ako živý iba jeden človek.
Žáner filmu: Akčný, Dráma, Sci-Fi
Originálny názov: The Hunger Games
Český názov: Hunger Games: Aréna smrti
Rok: 2012
Pôvod filmu: USA
Režisér: Gary Ross
Herci: Toby Jones, Donald Sutherland, Elizabeth Banks, Wes Bentley, Woody Harrelson, Stanley Tucci, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Isabelle Fuhrman, Jennifer Lawrence, Leven Rambin, Willow Shields, Dayo Okeniyi, Kalia Prescott, Paula Malcomson, Brooke Bundy,
V kinách SR: od 22.03.2012
V kinách ČR: od 22.03.2012
Komentáre: 0 | Kategórie: Sci-fi filmy | 9. 2. 2012, 14:57 | Prečítané: 384x
Chronicle rozpráva príbeh troch kamarátov zo strednej školy. Ničím sa príliš nelíšia od svojich vrstovníkov. Až do chvíle, kým v lese nenájdu tajomnú substanciu, ktorá im dá nadprirodzené schopnosti. Najprv ich používajú na zábavu, postupom čas však vyplávajú na povrch aj ich temnejšie sklony.
Žáner filmu: Dráma, Horor, Sci-Fi, Thriller
Originálny názov: Chronicle
Český názov: Kronika
Rok: 2012
Pôvod filmu: Spojené kráľovstvo/USA
Režisér: Josh Trank
Herci: Michael Kelly, Michael B. Jordan, Dane DeHaan, Anna Wood, Alex Russell, Ashley Hinshaw,
V kinách SR: od 02.02.2012
V kinách ČR: od 02.02.2012
Komentáre: 0 | Kategórie: Sci-fi filmy | 29. 1. 2012, 17:31 | Prečítané: 235x
Dej filmu Vymedzený čas (In Time) je zasadený do doby, kedy je jediným platidlom čas (čas života človeka). Hlavný hrdina, Will Salas (Justin Timberlake) žije zo dňa na deň, vo svete rozdelenom na niekoľko častí. Časť sveta, v ktorej žije Will je geto - sektor pre najchudobnejších. Rannú kávu si zaplatí časom, za prácu zase dostane časom zaplatené, ale v gete, je bežné, že ľuďom proste vyprší čas a zomrú. Jedného dňa Salas narazí na zbohatlíka, ktorý má viac ako sto rokov, zachráni ho a on sa vyčasuje (dá mu všetok svoj čas) pod podmienkou, že nepremárni jeho čas. Vydáva sa do sektorov pre bohatých. Svoj čas rozšíri v kasíne, ale všimnú si ho tzv strážcovia času. Začína jeho boj proti tomuto spoločenskému systému, kradne čas a rozdáva ho. Na konci ukradne 1 milión rokov a tým ochromí systém. Scifi thriller Vymedzený čas od novozélandského režiséra menom Andrew Niccol je tu.
Žáner filmu: Sci-Fi, Thriller
Originálny názov: In Time
Český názov: Vyměřený čas
Pôvod filmu: USA
Režisér: Andrew Niccol
Herci: Amanda Seyfried, Justin Timberlake, Cillian Murphy, Ethan Peck, Alex Pettyfer, Olivia Wilde, Johnny Galecki, Toby Hemingway, Vincent Kartheiser, Rachel Roberts, Elena Satine, Yaya DaCosta, Matthew Bomer, Aaron Perilo, Adam Jamal Craig, Bella Heathcote, DeVaughn Nixon,
V kinách SR: od 03.11.2011
V kinách ČR: od 03.11.2011
Komentáre: 0 | Kategórie: Sci-fi filmy | 1. 12. 2011, 13:21 | Prečítané: 3140x
Dráma sa odohráva v boxerskom prostredí blízkej budúcnosti. V ringoch už nestoja proti sebe ľudia, ale ťažkí roboti, ktorým nerobí žiadny problém bojovať na život a na smrť..
Žáner filmu: Akčný,Dráma,Sci-Fi
Originálny názov: Real Steel
Český názov: Pravá ocel
Pôvod filmu: USA
Režisér: Shawn Levy
Herci: Kevin Durand, Anthony Mackie, Hugh Jackman, James Rebhorn, Evangeline Lilly, Hope Davis,
V kinách SR: od 17.11.2011
V kinách ČR: od 17.11.2011
Komentáre: 0 | Kategórie: Sci-fi filmy | 16. 5. 2011, 12:31 | Prečítané: 2501x
Když se kapitán Colter Stevens (Jake Gyllenhaal) probudí v sedadle příměstského vlaku, netuší, kde se tam vzal. Naproti němu sedí Christina (Michelle Monaghan). Colter ji vidí poprvé v životě, ale Christina ho očividně dobře zná. Colter Stevens zjišťuje, že se probudil v těle jiného člověka. Než se stihne z nastalé situace vzpamatovat, je vlak rozmetán silným výbuchem. V zápětí se Colter se objeví v podivném bunkru izolovaném od okolního světa. Přes obrazovku k němu mluví důstojnice Goodwin (Vera Farminga) a požaduje informace o všem, co právě viděl. Kapitán Colter Stevens se stal součástí náročné mise, jejímž cílem je odhalení útočníka, který má na svědomí výbuch vlaku, v němž se Colter ještě před chvílí nalézal. Atentátník plánuje mnohem větší výbuch přímo v srdci Chicaga a jeho dopadením tak může Colter zachránit tisíce životů. Tato vládní mise je založena na experimentu nazvaném Zdrojový kód, který Colterovi umožňuje na chvíli existovat v paralelní realitě - v těle Seana v chicagském příměstském vlaku. Seanovu identitu může využívat pouze osm minut, má tedy právě osm minut na odhalení bombového útočníka. Zdrojový kód zvládá poslat Coltera do stejného časového úseku vícekrát. Získává tak více času, ale situace se mu může snadno vymknout z rukou…
Žáner filmu: Sci-Fi, Akčný, Thriller
Krajina pôvodu: USA
Česká premiéra: 21. 04. 2011
Slovenská premiéra: 07. 04. 2011
Originálny názov: Source Code
Český názov: Zdrojový kód
Réžia: Duncan Jones
Hrajú: Jake Gyllenhaal, Vera Farmiga, Michelle Monaghan, Jeffrey Wright, Russell Peters
Komentáre: 0 | Kategórie: Sci-fi filmy | 18. 4. 2011, 22:45 | Prečítané: 1418x
Po mnoho let byly zaznamenány případy pozorování UFO po celém světě – Buenos Aires, Soul, Francie, Německo, Čína. Ale v roce 2011 se to, co kdysi bylo jen pozorováními, stane hroznou realitou, když je země napadena neznámými silami. Jak lidé všude na světě přihlížejí tomu, že jsou dobývána největší města, tak se Los Angeles stane poslední výspou lidstva v bitvě, kterou nikdo nečekal. Závisí to na námořním seržantovi (Aaron Eckhart) a jeho nové četě, aby zastavili další postup, i když bojují proti takovému nepříteli, s jakým se nikdy předtím nesetkali.
Žáner filmu: Akčný, Sci-Fi, Thriller
Krajina pôvodu: USA
Česká premiéra: 10. 03. 2011
Slovenská premiéra: 10. 03. 2011
Originálny názov: Battle: Los Angeles
Český názov: Světová invaze
Réžia: Jonathan Liebesman
Hrajú: Aaron Eckhart, Michelle Rodriguez, Bridget Moynahan, Michael Peña, Ne-Yo, Noel Fisher, Susie Abromeit, Joey King, Jim Parrack, Lucas Till, Cory Hardrict, Taylor Handley, Ramon Rodriguez, Taryn Southern, Michelle Pierce, Will Rothhaar, James Hiroyuki Liao, Elizabeth Keener, Adetokumboh M'Cormack, Kelli Gross
Komentáre: 0 | Kategórie: Sci-fi filmy | 11. 3. 2011, 13:05 | Prečítané: 2712x
V mystickém světě plném bájí a pověstí se několik dobrodruhů rozhodne vydat na pouť za nalezením stromu života, ten by jim měl přinést nesmrtelnost a mnoho dalších nadpřirozených schopností. Terrence Malick se chopil nejen režisérského kormidla, ale zároveň si i sám napsal scénář.
Žáner filmu: Dráma, Fantasy, Sci-Fi
Krajina pôvodu: USA
USA premiéra: 27. 5. 2011
Česká premiéra: 21. 07. 2011
Originálny názov: The Tree of Life
Réžia: Terrence Malick
Hrajú:Brad Pitt, Sean Penn, Kari Matchett, Jessica Chastain, Joanna Going, Fiona Shaw, Jennifer Sipes, Will Wallace, Kimberly Whalen
Komentáre: 0 | Kategórie: Sci-fi filmy | 11. 12. 2010, 14:51 | Prečítané: 3623x
Když má Sam Witwicky konečně pocit, že už se mu blýská na lepší časy, pravé problémy teprve začínají. Decepticoni se vracejí, aby si vyřídili účty s planetou Zemí. Je opět na autobotech, aby zachránili svět. Ale nebude to tak snadné, decepticoni jsou mnohem silnější než kdy byli.
Žáner filmu: Akčný, Sci-Fi, Dobrodružný
Krajina pôvodu: USA
USA premiéra: 1. 7. 2011
Česká premiéra: 30. 06. 2011
Slovenská premiéra: 30. 06. 2011
Originálny názov: Transformers: The Dark of the Moon
Réžia: Michael Bay
Hrajú: Shia LaBeouf, Tyrese Gibson, Frances McDormand, John Malkovich, Ken Jeong, John Turturro, Peter Cullen, Kevin Dunn, Ramon Rodriguez, Patrick Dempsey, Rosie Huntington-Whiteley, Micaela Johnson, Josh Duhamel, Keiko Agena
Komentáre: 0 | Kategórie: Sci-fi filmy | 11. 12. 2010, 14:48 | Prečítané: 4568x
Partička amatérských filmařů-studentů se chystá stvořit své nové kinematografické dílko, které chce natáčet na kameru s označením "Super 8". Jako lokaci si vybrali Nevadskou poušť. Bohužel nedaleko odsud se nachází tajuplná a nechvalně známá "Oblast 51", ze které "něco" uteče a začne filmovému štábu dosti komplikovat život.
Žáner filmu: Sci-Fi
Krajina pôvodu: USA
USA premiéra: 10. 6. 2011
Česká premiéra: 16. 06. 2011
Slovenská premiéra: 16. 06. 2011
Originálny názov: Super 8
Réžia: J. J. Abrams
Hrajú: Noah Emmerich
Komentáre: 1 | Kategórie: Sci-fi filmy | 10. 12. 2010, 13:27 | Prečítané: 3506x
Komedie Paul je o dvou komiksových maniacích z Velké Británie, kteří se vydávají přes celou Ameriku na sraz fanoušků komiksu. Hlavní dvojici ztvární známé duo Simon Pegg a Nick Frost, kteří spolu hráli už v Soumraku mrtvých či Jednotce příliš rychlého nasazení. Režírovat měl původně David Schwimmer, známý spíše jako Ross z Přátel než jako režisér Maratónu lásky, nakonec se toho ale ujal Greg Mottola, který má za sebou poměrně úspěšnou komedii Superbad.
Žáner filmu: Komédia, Sci-Fi
Krajina pôvodu: Veľká Británia
USA premiéra: 18. 3. 2011
Česká premiéra: 09. 06. 2011
Slovenská premiéra: 05. 05. 2011
Originálny názov: Paul
Réžia: Greg Mottola
Hrajú: Simon Pegg, Nick Frost, Seth Rogen, Jason Bateman, Bill Hader, Jane Lynch, Kristen Wiig, Jeffrey Tambor, Blythe Danner, David Koechner, John Carroll Lynch, Sigourney Weaver
Komentáre: 0 | Kategórie: Sci-fi filmy | 5. 12. 2010, 15:38 | Prečítané: 2654x
Z dálného vesmíru přichází na planetu Zemi devět mimozemských bytostí. Jsou poslední svého druhu a na planetě Zemi se snaží ukrýt před nepřátelskou rasou Mogadorianů, která zničila jejich domovskou planetu a nyní chce vyhubit i zbytek jejich rasy. Mimozemšťané se vzhledem podobají lidem, ale narozdíl od nich mají jisté speciální schopnosti. Každé z devíti bytostí bylo přiřazeno číslo od jedné do devíti a existuje závazné pravidlo, že bytosti musí být zabity vzestupně. První tři jsou už mrtvé, teď je na řadě číslo čtyři.
Žáner filmu: Akčný, Sci-Fi
Krajina pôvodu: USA
USA premiéra: 18. 2. 2011
Česká premiéra: 17. 03. 2011
Anglický názov: I Am Number Four
Réžia: D. J. Caruso
Hrajú: Alex Pettyfer, Timothy Olyphant, Teresa Palmer, Dianna Agron, Kevin Durand, Judith Hoag
Komentáre: 0 | Kategórie: Sci-fi filmy | 1. 12. 2010, 14:04 | Prečítané: 2825x
Filmová adaptace příběhů Philipa K. Dicka "Adjustment Team". Vztah mezi charismatickým politikem Davidem Norrisem (Matt Damon) a balerínou Elise Sellas (Emily Blunt) je rozhozen mysteriózními silami. Jak asi dopadne tato sci-fi "love story"?
Žáner filmu: Romantický, Sci-Fi
Krajina pôvodu: USA
USA premiéra: 4. 3. 2011
Česká premiéra: 03. 03. 2011
Slovenská premiéra: 03. 03. 2011
Anglický názov: The Adjustment Bureau
Réžia: George Nolfi
Hrajú: Matt Damon, Emily Blunt, Anthony Mackie, Shohreh Aghdashloo, Michael Kelly, Daniel Dae Kim, John Slattery, Lauren Hodges, Terence Stamp, Dan Marshall, George Aloi
Komentáre: 0 | Kategórie: Sci-fi filmy | 30. 11. 2010, 20:27 | Prečítané: 2964x
Jonathan Vogel (Guillaume Depardieu) by rád vrátit čas a zrušil tak nehodu, která mu způsobila ochrnutí a zničila mu život. Když se dozví, že Stivlas Karr (Carlo Brandt), světoznámý profesor a genetik, vyvinul genovou terapii pro regeneraci lidského těla, domluví si s ním schůzku kvůli klinickým vyšetřením. Léčba ale nevychází podle plánu profesora Karra a vede k neočekávaným výsledkům. Jonathan, jehož život je ohrožen, přichází na to, že jediným člověkem, který mu může pomoci, je profesorova dcera Alice (Alysson Paradis)...
Žáner filmu: Dráma, Sci-Fi, Thriller
Krajina pôvodu: USA
Švajčiarska premiéra: 25. 1. 2009
Česká premiéra: 13. 01. 2011
Anglický názov: The Childhood of Icarus
Český názov: Cesta za horizont
Originálny názov: L' Enfance d'Icare
Réžia: Alex Iordachescu
Hrajú: Guillaume Depardieu, Alysson Paradis, Carlo Brandt, Doroteea Petre, Madalina Constantin, Aimée Iacobescu, Maria Dinulescu, Contantin Florescu, Doinita Ghitescu, Gelu Nitu, Gabriel Spahiu, Stefan Velniciuc
Komentáre: 0 | Kategórie: Sci-fi filmy | 27. 11. 2010, 15:23 | Prečítané: 2422x

Články v kategórii Sci-fi filmy

1 2 »


Na tejto stránke môžte nájsť najnovšie online filmové trailery. Online-filmy.org Vám umožní pozrieť si ukážku filmu ešte pred návštevou kina, taktiež si môžete prečítať bližsí popis filmu, hodnotenie filmu, recenziu. Stránka slúži aj ako databáza filmov.
Mike | ICQ- | Spracované za: 0.074s